Dom Pogrzebowy Abiasz. Kompleksowe usługi pogrzebowe w Warszawie

Pogrzeby Stanisława Cioska Abiasz.com

Pogrzeby Stanisława Cioska

Spis treści

W wieku 83 lat zmarł Stanisław Ciosek, były ambasador Polski w ZSRR i Rosji, minister w rządzie Wojciecha Jaruzelskiego, przedstawiciel rządu przy Okrągłym Stole, doradca Aleksandra Kwaśniewskiego. W przeszłości S. Ciosek był mieszkańcem Oleśnicy i absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy.

Informację

o śmierci Stanisława Cioska jako pierwsza podała „Rzeczpospolita”, powołując się na informacje od córki byłego ambasadora. Polska Agencja Prasowa potwierdziła tę informację u polityka lewicy Krzysztofa Janika.

Stanisław Ciosek

urodził się w 1939 roku. Od 1959 r. należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej; był m.in. członkiem Biura Politycznego KC PZPR i pierwszym sekretarzem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Jeleniej Górze.

Był posłem na Sejm w latach 1972-1985, ministrem pracy, płac i spraw socjalnych (1983-1984) w rządach Józefa Pińkowskiego i Wojciecha Jaruzelskiego.

W rozmowach poprzedzających Okrągły Stół i podczas obrad Okrągłego Stołu w 1989 roku Ciosek był jedną z najważniejszych postaci po stronie rządowej, uczestnikiem poufnych spotkań i negocjacji.

Stanisław Ciosek był ambasadorem Polski w ZSRR i Rosji w latach 1989-1996 oraz doradcą ds. międzynarodowych i polityki wschodniej prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego. Podczas kampanii prezydenckiej w 2020 roku doradzał kandydatowi lewicy Robertowi Biedroniowi w zakresie polityki międzynarodowej. (PAP)

 

 

Pomoc w przeprowadzeniu pogrzebu zapewnił zakład pogrzebowy Abiasz (Warszawa)

Zakład Pogrzebowy Abiasz

zlokalizowany w Warszawie, to renomowana firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze oraz załatwianiu wszystkich formalności związanych z pogrzebem. Abiasz oferuje swoim klientom obszerny wachlarz usług, mających na celu ułatwienie rodzinie zmarłego procesu żałoby oraz organizacji godnego pożegnania.

Fachowcy zatrudnieni w Zakładzie Pogrzebowym Abiasz są odpowiedzialni za pomoc w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności. Od zgłoszenia zgonu i pozyskania aktu zgonu, poprzez kontakt z pracodawcą zmarłego oraz ZUS, aż po organizację ceremonii pogrzebowej i ewentualnej kremacji.

Zakład Pogrzebowy Abiasz dostarcza również usługi transportowe na terenie Warszawy oraz poza jej granicami. Firma dysponuje specjalistycznymi pojazdami do przewozu zmarłych, które są konieczne do przeprowadzenia odpowiedniego transportu ciała zmarłego do miejsca pochówku.

W ramach oferty, Abiasz współpracuje z cmentarzami i kościołami, aby zapewnić klientom odpowiednie miejsce pochówku oraz oprawę ceremonii pogrzebowej. Firma jest także otwarta na organizację ceremonii pogrzebowych o charakterze świeckim, dostosowując się do indywidualnych życzeń rodziny zmarłego.

Dążąc do zaoferowania jak najbardziej kompleksowej obsługi, Zakład Pogrzebowy Abiasz dba również o detale związane z oprawą wizualną ceremonii. Współpracuje z florystami i wykonawcami nagrobków, a także zajmuje się przygotowywaniem materiałów informacyjnych do rozdania uczestnikom uroczystości pogrzebowej, takich jak programy czy zdjęcia zmarłego.

Istotnym elementem działalności firmy jest troska o wsparcie emocjonalne dla rodziny zmarłego. Abiasz posiada konsultantów, którzy pomagają w radzeniu sobie z uczuciami towarzyszącymi stracie bliskiej osoby, oferując pomoc w tym trudnym czasie.

Zakład Pogrzebowy Abiasz w Warszawie to firma, która gwarantuje wszechstronną obsługę oraz oferuje kompletny pakiet usług, umożliwiając rodzinom zmarłych przejście przez proces żałoby i organizacji pogrzebu z minimalnym obciążeniem administracyjnym oraz emocjonalnym.

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Zobacz również

Dom Pogrzebowy Zakład Pogrzebowy Abiasz Warszawa

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy

Zadzwoń

(całodobowy 24/7)